Tato stránka slouží jako internetový katalog výprodejového zboží, nejedná se tedy o klasický internetový obchod. V případě Vašeho zájmu o jakékoli zboží nás musíte kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo na telefonu uvedeném v sekci KONTAKT.

Výprodej se týká nového NEPOUŽITÉHO a NEPOŠKOZENÉHO zboží pocházejícího ze zrušeného kamenného obchodu. Veškeré zboží bude prodáváno s fakturou a zárukou 2 roky.

Sami upřednostňujeme osobní předání zboží v Praze, ale není problém zboží zaslat na dobírku se započtením následujícího poštovného a balného:
Snowboardy: 150 Kč
Ostatní zboží: 90 Kč

V případě zakoupení kompletů (snb+vázání; bunda+kalhoty; atp. …) je možné po domluvě vyjednat množstevní slevu. Snowboardové sety Vám také na přání smontujeme.

V každém případě se nás nebojte kontaktovat.

Pro  usnadnění komunikace je Vám k dispozici tlačítko Mám zájem, které Vám otevře předvyplněnou mailovou zprávu ve vašem mailovém klientu, pak již stačí doplnit Vaše údaje a upřesnit jaké zboží Vás zajímá a my se Vám v co nejkratším čase ozveme.

Pro vyloučení omylů nám prosím v každé komunikaci uvádějte referenční číslo výrobku uvedené v pravém spodním rohu obrázku.

 

 

Vyhrazujeme si právo na jakékoli chyby v tomto katalogu.
Odkazy na naše partnery